O NÁS - UMBRELLA SECURITY

Prejsť na obsah

O NÁS

Cieľom spoločnosti Umbrella Security je navrhnúť a zrealizovať kvalitné a maximálne efektívne riešenia v oblasti zabezpečenia, komfortu a pohodlia pre každého zákazníka. U nás máme individuálny prístup ku každému zákazníkovi, pretože vieme, že každý má iné požiadavky a predstavy.

Zaoberáme sa komplexným riešením v oblasti elektroinštalácií, revízií, zabezpečovacích systémov, kamerových systémov, dorozumievacích systémov, štrukturovaných – dátových kabeláží, systémov ozvučenia, TV a SAT systémov a samozrejme aj v oblasti domácej automatizácie.

Viac ako 17 ročná prax získaná v renomovanej spoločnosti dáva v daných oblastiach záruku vysokej kvality, odbornosti a celkovú profesionalitu.  V spomínanej renomovanej spoločnosti som začínal ako radový montážny pracovník, kde som sa postupne vypracoval na pozíciu servisného pracovníka, technika až na pozíciu vedúceho pracovníka. Počas 17-tich rokov som mal možnosť pracovať so širokou paletou techniky, čo prinieslo veľké množstvo skúseností a nepochybne veľký rozhľad nad modernými technológiami.

Tešíme sa na našu spoluprácu a pevne veríme, že vyhovieme každému z Vás.
Návrat na obsah