ELEKTROINŠTALÁCIE - UMBRELLA SECURITY

Prejsť na obsah

ELEKTROINŠTALÁCIE

SLUŽBY > TECHNICKÉ SLUŽBY
Základnou a veľmi dôležitou časťou každej stavby je správne navrhnutá, odborne nainštalovaná a v neposlednom rade bezpečná elektroinštalácia. Bezpečnosť je pri našich riešeniach prvoradá a preto dávame vysoký dôraz na samotnú bezpečnosť, ktorú riešime bez kompromisov. Ochranu zdravia a požiarnu bezpečnosť nikdy nepodriaďujeme, je vždy na prvom mieste.Ku každému klientovi pristupujeme individuálne, pretože každý z Vás má iné požiadavky a predstavy. Pomôžeme Vám s návrhom samotnej elektroinštalácie, s umiestnením vypínačov, zásuviek, poradíme s osvetlením interiéru či exteriéru. Pracujeme s najnovšími technológiami LED osvetlenia, no nezaostávame ani v iných častiach elektroinštalácií. Prispôsobíme celý projekt Vašim predstavám do posledného detailu a vyhovieme aj tým najnáročnejším požiadavkám tak, aby sme splnili Vaše sny a predstavy.


Pomôžeme Vám s novou inštaláciou, ale ponúkame aj riešenia na rekonštrukciu alebo rozšírenie Vašej starej elektroinštalácie. Vykonávame aj drobné či väčšie opravy.


Samozrejmosťou je vykonanie kontroly, funkčnej skúšky a revízie na novú, zrekonštruovanú aj rozšírenú elektroinštaláciu.
Návrat na obsah