KAMEROVÉ SYSTÉMY - UMBRELLA SECURITY

Prejsť na obsah

KAMEROVÉ SYSTÉMY

SLUŽBY > TECHNICKÉ SLUŽBY
Kamerový systém sa už v dnešnej dobe stáva štandardom rozšíreného zabezpečenia objektov. Môžete sa stretnúť aj s názvom CCTV, uzavretý televízny okruh, priemyselná televízia, "kamerák" či jednoducho "kamery". Rýchly vývoj technológií a pokles cien urobil technológie kamier dostupnejšie pre široké masy užívateľov.
Doprajte si aj Vy výhody moderného kamerového systému a sledujte on-line Váš dom, chatu, firmu, obchod, byt priamo na tablete, smartfóne či notebooku na dovolenke pri mori, na služobných cestách. Môžete si spätne prehrávať udalosti zo záznamu priamo na záznamovom zariadení, ale aj na diaľku cez internet na smartfóne, tablete a notebooku. Monitorujte svoje auto na parkovisku, monitorujte svoj obchod. Majte prehľad o pohybe osôb vo Vašom objekte.
 

Široká ponuka technológií dáva takmer neobmedzené možnosti. Navrhneme a zrealizujeme pre Vás len to najlepšie riešenie tak, aby spĺňalo všetky Vaše očakávania a potreby. Pri prevádzkovaní kamerového systému je potrebné dbať aj na legislatívu, no poradíme Vám aj v tejto oblasti.
Návrat na obsah